Zebranie członków szczecińskiego oddziału PTG 26.06.2024

Szanowni Państwo,

zapraszam na zebranie członków szczecińskiego oddziału PTG, które odbędzie się 26 czerwca o godzinie 17:00 w Instytucie Pedagogiki US ul. Ogińskiego 16 w Szczecinie.

Program spotkania:

  1. Otwarcie spotkania.
  2. Wystąpienie dr n. o zdr. Katarzyny Kęckiej pt. “Model przesuwania kompetencji w systemie ochrony zdrowia”
  3. Dyskusja o obchodach 30-lecia naszego oddziału.
  4. Dyskusja o V edycji konferencji “Srebrna Gospodarka”.
  5. Sprawy różne.

dr n. o zdr. Katarzyna Kęcka, MBA

mgr pielęgniarstwa, asystent w Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalista w dziedzinie Pielęgniarstwa kardiologicznego. Ukończone studia podyplomowe na kierunku  Zdrowie publiczne – marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia oraz studia podyplomowe na kierunku Geriatria z Elementami Opieki Długoterminowej i Medycyny Paliatywnej.

Od 2013 zajmuję się kompetencjami pielęgniarskimi, ten temat podjęty został w dyzartacji: “Wiedza pielęgniarek rodzinnych w zakresie kompetencji zawodowych zgodnych z systemem prawnym obowiązującym w latach 2014-2015 w Polsce Północno-Zachodniej” na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie

W latach 2018-2023 Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego Oddział w Szczecinie. Autorka i współautorka publikacji oraz podręczników w obszarze pielęgniarstwa. Od 2019 r. Prezes Zarządu Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie.